Postet nga: Video

Videoja virale e aksidentit të para më shumë se dy viteve, vetëm një person i gjobitur për këtë ngjarje

Një vetaksident trafiku kishte ndodhur më 21 korrik 2020 në autostradën “Ibrahim Rugova”, përderisa ditëve të fundit në interent ka qarkulluar një video ku shihet se si kishte ndodhur ...

Pak ditë pas premierës së 'Makth'-it, Luan Durmishit i bllokohet llogaria në Facebook

Javë më parë u shfaq në Kino ARMATA projekti video - muzikor  “Makth (Ballkanik)” i tenorit Luan Durmishi. I realizuar pas një pune intensive 3 vjeçare “Makth (Ballakni)” prezanton një ...

Dyshime për sulm seksual, publikohet videoja e sulmit ndaj alpinistes Mrika Nikqi në Pejë (VIDEO)

Alpinistja Mrika Nikqi ka publikuar një video ku shihet duke u sulmuar nga një person në një rrugicë në qytetin e Pejës. Ajo ka treguar se sulmi ka ndodhur ...

(VIDEO) Momenti kur autori ndez lëndën plasëse dhe e hedh brenda banesës së drejtuesit të PD-së

Avokati Besnik Berisha publikon një kënd tjetër të vrasjes së Agonis Tetajt, pretendon se ishte aksidentale

Avokati i Shaban Gogajt, i akuzuari për vrasjen e Agonis Tetajt në shtator të 2018, Besnik Berisha, ka publikuar një video të momentit të vrasjes.

Prokuroria me video dhe audio dëshmon ryshfetin për rastin “Subvencionet”

Në dosjen e prokurorisë me audio dhe video dëshmohet se fermerët janë detyruar të japin deri në 30 mijë euro për të përfituar subvencione nga Ministria e ...

Një grua bie nga dritarja e makinës në autostradë derisa po xhironte një video në Snapchat

Një grua ra nga një makinë në një autostradë të ngarkuar me trafik derisa po rrinte jashtë dritares së pasagjerit për të filmuar një video në Snapchat, ka thë...