Postet nga: viagra

Vushtrriasi dënohet me burg, u kap me 'viagra' në vlerë 72 mijë euro

Një person nga Vushtrria ishte dënuar me 1 vit burgim, pasi  ishte kapur duke bartur në mënyrë të paligjshme medikamente stimuluese seksuale, në vlerë prej 72 mijë euro.

Prebreza: “Viagra”-t, produkte që shiten nën banak

Në emisionin ‘Kallxo Pernime’ po transmetohen pamjet e xhiruara bashkë me zyrtarët doganorë nga lufta për parandalimin e mallrave të kontrabanduara.

Arrestohet doganieri dhe një person i dyshuar për dhënie të mitës dhe kontrabandim

Mbrëmjen e 18 majit njësitë e Doganës kanë gjetur sasi të barnave në një veturë në afërsi të pikës kufitare dhe në bazë të dyshimit të ...

Arrestimi i zyrtarit doganor i përfshirë në kontrabandimin e “Viagra”-ve

Një zyrtar doganor i Kosovës është ndaluar gjatë një operacioni i cili është kryer pas një hetimi dymujor nën dyshimet për përfshirje në kontrabandim të produkteve ...

Pamje: Metoda se si Dogana zbuloj tregtarin e "Viagrave" e "Kamagrave" në Prishtinë

Në emisionin ‘Kallxo Përnime’ ka transmetuar pamjet e xhiruara bashkë me zyrtarët doganorë në luftën për parandalimin e mallrave të kontrabanduara.

Dosja e biznesit me “Viagra” në Prishtinë – LIVE

Në emisionin “Kallxo Përnime” po transmetohet reportazhi për kontrabandimin e “Viagra”-ve dhe barnave të ndaluara.