Postet nga: Veturë

Kllokot, i vidhet vetura

Një person nga Kllokoti ka raportuar në Policinë e Kosovës së iu është vjedhur vetura.

Pamje e turpshme, hedhë mbeturinat nga makina (VIDEO)

Një qytetar është xhiruar në një rrugë në Kosovë, teksa nga makina në ngasje e sipër gjuan një qese me mbeturina në mes të rrugës.

E goditi me veturë e më pas shtiu mbi viktimën, arrestihet i dyshuari për tentim vrasje në Gjakovë

Një person i dyshuar për tentim vrasje, është arrestuar në Gjakovë. Sipas Policisë së Kosovës, i dyshuari fillimisht me vetën e tij e ka goditur veturën ...

Arrestohet nën dyshimin se ia mori veturën ish-bashkëshortes, që dikur ia kishte bërë dhuratë

Një person është arrestuar nën dyshimin se i ka marrë veturën ish-bashkëshortes të cilën ia kishte dhuruar para shumë kohësh, kur ishin bashkë.

Parkoi veturën në trotuar, lajmërohet nga qytetarët, gjobitet nga Policia

Qytetari me inicialet L.Z është dënuar nga Policia e Kosovës, për mosrespektim të rregullave të komunikacionit, pasi ai kishte parkuar veturën në trotuar duke pamundë...

Të shtëna me armë zjarri në Prishtinë

Policia ka njoftuar se persona deri më tani të paidentifikuar, kanë shtënë me armë zjarri në drejtim të panjohur.

Vdes një person në aksident në në autostradën “Ibrahim Rugova”

Një person ka vdekur në një aksident trafiku në autostradën “Ibrahim Rugova”. Aksidenti, sipas policisë së Kossovës, ka ndodhur afër daljes së Malishevës dhe në të ...

VIDEO - Digjet një veturë në Prishtinë

Një veturë është parë duke u djegur pak minuta më parë tek rrethi në afërsi të Qendrës Klinike Universitare të Kosovës në Prishtinë.