Postet nga: vetëvrasja

Policia jep detaje rreth rastit të vetëvrasjes së policit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e mbrëmjes së sotme. Një polic dyshohet se ka kryer vetëvrasje me armë zyrtare në oborrin e stacionit ...

Një person gjendet i vdekur në qendrën e paraburgimit

Një person është gjetur i vdekur në Qendrën e Paraburgimit në Pejë. I njëjti është arrestuar dhe po mbahej në paraburgim për një vrasje që dyshohet që ...

Vdes ish-presidenti i Perusë pasi qëlloi veten me revole

Ish-presidenti i Perusë, Alan Garcia është vetëvrarë.

Policia: 29 vjeçari u gjend i vdekur në banesën në Prishtinë

Policia e Kosovës ka dhënë sqarime për rrethanat e vdekjes së 29 vjeçarit në Lagjen "Qafa" të Prishtinës

Deçan, lirohen të akuzuarit për shtytje në vetëvrasjen e polices

Gjykata në Deçan i ka shpallur të pafajshëm tre persona që akuzoheshin për shtytje në vetëvrasje të një pjesëtareje të Policisë së Kosovës.

Burdushi tentoi vetëvrasjen me çarçafë

Drejtori i Burgjeve të Kosovës, Nehat Thaçi ka sqaruar rastin e datës 25 shkurt ku Hysri Peqani i njohur si ‘Burdushi’ ka tentuar të vetëvritet.

Skanimet e Trurit Mund të Parandalojnë Vetëvrasjet

Njerëzit që mendojnë për vetëvrasje kanë veprimtari specifike të trurit.

Profesori Bën Vetëvrasje në Poligonin e Shenjëtarisë

Personi i cili u gjet i vdekur mbrëmë në Pejë sipas policisë ka bërë vetëvrasje në një poligon shenjëtarie të këtij qyteti.