Postet nga: Vdekje

COVID-19 Rezultatet

5 të vdekur dhe 297 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

Në 24 orët e fundit në Kosovë janë raportuar edhe 5 viktima nga COVID-19. Gjatë kësaj kohe janë regjistruar edhe 297 raste të infektuara me këtë virus.

Tre të vdekur brenda 24 orëve nga COVID-19

Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit tre persona kanë vdekur nga COVID-19.

Vdes një 70-vjeçar në një lokal në Prishtinë

Një person 70-vjecar ka vdekur sot në një lokal në Prishtinë në ora 16:00.

COVID-19 Rezultatet

Një person i prekur me COVID-19 ka vdekur brenda 24 orëve

IKShPK në raportin ditor ka bërë të ditur se një 65 vjeçar ka vdekur në 24 orët e fundit si pasojë e infeksionit me coronavirus.

Ngjarje e rëndë, 81 vjeçari vdes disa minuta pas mori fletëvotimin

Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e sotme në Kaçanik më saktësisht në fshatin Biçec.

6 vdekje nga COVID-19 gjatë 24 orëve të fundit

Instituti kombëtar i shëndetit publik ka njoftuar se gjatë 24 orëve janë shënuar 6 raste të vdekjeve nga COVID-19.

Vdes një person në Spitalin e Pejës, nisin hetimet

Një hetim i vdekjes është duke u zhvilluar në Spitalin e Pejës, pasi një person ka vdekur gjatë një tretmani mjekësor. Policia e Kosovës ka njoftuar se ...

5 të vdekur nga COVID-19 në 24 orët e fundit

Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit janë shënuar pesë raste të vdekjeve nga COVID-19.