Postet nga: Vdekja

Arsyet e vdekjes së mistershme të katër rusëve në Qerret, do të zbardhen nga mjekësia ligjore

Shkaqet e vdekjes së mistershme të katër turistëve rusë do të zbardhen nga mjekësia ligjore ne Tiranë, një ekspertizë për të cilën janë njoftuar të ...

Letër nga Dargavs: Jeta, vdekja dhe karantina në varrezën antike të Kaukazit

I njohur si ‘qyteti i të vdekurve’, vendvarreza (nekropolisi) në Dargavs ka mbijetuar për gjenerata të tëra. Mirëpo siç na bën me dije Josh Nadeau, vdekja ...

Policia po heton vdekjen e një 2 vjeçari në Pejë

Një fëmijë i moshës rreth 2 vjeçare është dërguar pa shenja jetë në Spitalin e Pejës.

Pejë, polici është gjetur i vdekur në vendin e punës

Zyrtari policor ,i cili dyshohet se ka kryer vetëvrasje, është gjetur i vdekur në vendin e tij të punës, në Pejë.

Prokuroria e Pejës: Dyshohet se polici ka kryer vetëvrasje

Zyrtari policor i cili është gjetur sot pasdite pa shenja jete në qytetin e Pejës dyshohet se ka kryer vetëvrasje.

Vdes nga COVID-19, gruaja e Adem Demaçit

Xhemajlile Demaçi, gruaja e ish-veprimtarit të shquar shqiptar Adem Demaçi, ka vdekur sot nga COVID-19.

Rrëfimi i familjarës për prindin e saj: Në fletë-lëshimin e spitalit doli COVID-negativ

Ardiana Neziri- Cakolli, ka një rrëfim për prindin e saj, i cili u trajtua nëpër klinikat e destinuara për pacientët me COVID-19 në Qendrë...

Policia jep detaje për personin që vdiq në vendin e punës në Ferizaj

Një person nga Ferizaj dje dyshohet se ka vdekur në vendin e tij të punës, pasi ai dyshohet se është lënduar në kokë nga një mjet.