Postet nga: vdekja e 26 vjeçarit

Kurti flet për vdekjen e Agon Musliut: Le të flasin organet e drejtësisë

Kryeministri në detyrë Albin Kurti në një intervistë dhënë për Televizionin 7 ka folur mbi vdekjen e 26 vjeçarit, Agon Musliu i cili vdiq sa ishte i karantinuar në ...

20 minuta para vdekjes së 26 vjeçarit u kërkua egzaminimi i tij nga mjekët

Në një bisedë për emisionin Drejtësia në Kosovë Nënkryetari i Gjilanit Arben Ismajli ka rrëfyer për informacionet që i kishte komuna për problemet e ...

Vdekja e 26 vjeçarit, pse policia theu derën e dhomës ku qëndronte ai

Në emisionin e sotëm në “Drejtësia në Kosovë” u trajtuar vdekja e 26 vjeçarit nga Komuna e Gjilanit, Agon Musliut i cili vdiq pasi dyshohet se ra nga ...

Dosja mbi rrethanat e vdekjes së Agon Musliut në Karantinë në Prishtinë

Sonte në emisionin “Drejtësia në Kosovë” do të trajtohen dy rastet dyshimta të vdekjeve gjatë kohës së pandemisë COVID-19 në Kosovë.

Komisioni për të Drejtat e Njeriut pajtohet për komision hetimor për vdekjen e 26 vjeçarit

Komisioni për të Drejtat e Njeriut, Barazi Gjinore, për Persona të Pagjetur dhe Peticione ka diskutuar sot për vdekjen e 26 vjeçarit në karantinë në Qendrën ...

Vdekja e 26 vjeçarit në karantinë, komuna i paralajmëroi problemet e mundshme psikike

Problemet e mundshme shëndetësore të Agon Musliut ishin paralajmëruar disa dhjetëra minuta para se ai të gjindej i vdekur në oborrin e karantinës në Qendrë...

MSh reagon për vdekjen e 26 vjeçarit në karantinën e Qendrës së Studentëve

Ministria e Shëndetësisë ka reaguar në lidhje me raportimet se i riu që vdiq dje në karantinë kishte pasur problem shëndetësore para se të vendosej në ...

Xhelal Sveçla kërkon nga policia angazhim maksimal në hetimin e vdekjes së 26 vjeçarit

Ushtruesi i detyrës së ministrit të Punëve të Brendshme Xhelal Sveçla, përmes një postimi në Facebook ka bërë të ditur se ka kërkuar nga ...