Postet nga: valon berisha

Valon Berisha në formacionin më të mirë të ndeshjeve kualifikuese

Kosova u mposht të martën në mbrëmje nga Anglia me rezultat 5-3, por në këtë ndeshje la përshtypje paraqitja e mirë nga Valon Berisha.

UEFA e vlerëson Valon Berishën pas paraqitjes mbresëlënëse kundër Anglisë

Kombëtarja e Kosovës, mbrëmë pësoi humbje me rezultat 5-3, ndaj Anglinë në kuadër të Grupit A,  për eliminatoren e Kampionatit Europian “Euro 2020”.

Valon Berisha: Kemi treguar që jemi shtet i vogël, por me shumë zemër

Mesfushori i Kosovës, Valon Berisha, ka folur për media, pas përfundimit të ndeshjes Angli- Kosovë, e cila përfundoi me fitore të vendasve.

Valon Berisha flet për ndihmën e Anglisë për çlirimin e Kosovës dhe përballjen me të në futboll

Futbollisti i kombëtares së Kosovës, Valon Berisha, para ndeshjes me Anglinë, ka thënë se Anglia është njëri prej vendeve që e ka ndihmuar Kosovën në ...

Valon Berisha: Anglia dhe Çekia janë favoritë në grupin tonë  

Kombëtarja e Kosovës sot e ka mbajtur stërvitjen e parë në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë.

Valon Berisha: Shqiponja na bashkon, publikon foto me Shaqirin, Rashicën, Kryeziun, Abrashin e Hadërgjonajn (FOTO)

Kapiteni i Kosovës dhe lojtari i Lazios, Valon Berisha ka postuar një foto në Instagram me përshkrimin “Shqiponja na bashkon”.

VV kërkon të mos heshten rastet e vdekjeve në vendet e punës

Lëvizja Vetëvendosje në një konferencë për media ka kërkuar që të mos heshten emrat dhe rastet të punëtorëve të cilët kanë humbur jetë...

Zyrtare: Valon Berisha lëndohet përsëri gjatë stërvitjeve

Dita e diel për mesfushorin e Lazios, Valon Berisha, ishte me fat, pasi bëri një paraqitje të mirë kundër Parmas duke fituar edhe një penallti.