Postet nga: vali corleone

Aksioni i Policisë në shtëpinë e ‘Vali Corleone’, flet avokati i tij

Sherif Sherifi, avokati i ‘Vali Corleone’ në shtëpinë e së cilit sot u zhvillua një operacion nga Policia e Kosovës nën dyshimin se ka kryer veprën ...

Policia zhvillon operacion në shtëpinë e 'Vali Corleone'

Policia e Kosovës gjatë ditës së sotme ka zhvilluar një operacion në shtëpinë dhe në lokalet përcjellëse e Vali Corleones.

Audia SQ7 e vjedhur në Gjilan është e Vali Corleones

Policia e Kosovës sot ka njoftuar se para disa ditëve një personi në Gjilan i është vjedhur një veturë e tipit Audi QS7 dhe i janë kërkuar 100 ...

30 ditë paraburgim për 22-vjeçaren që dyshohet se plagosi Vali Corleonen

Gjykata Themelore në Gjilan ka caktuar masën e paraburgimit prej 30 ditësh, ndaj të dyshuarës A.S., për plagosjen e Vali Corleones.

Ndalohet për 48 orë e dyshuara për plagosjen e 'Vali Corleone'

Prokuroria e Gjilanit e ka ndaluar për 48 orë A. S. nga Gjilani, si të dyshuar për plagosjen me armë zjarri të 'Vali Corleones'.

Prokurori jep detaje se si u plagos 'Vali Corleone'

'Vali Corleon'e dyshohet se është plagosur në orët e hershme të mëngjesit të sotëm.

Arrestohet një 22-vjeçare për plagosjen e Vali Corleones

Policia e Kosovës ka arrestuar një 22-vjeçare, e cila dyshohet se e ka plagosur me armë zjarri Vali Corleonen.

Dyshime për kërcënimin e prindërve, gjykata vendos për Vali Corleonen

Gjykata e Gjilanit ia ka caktuar 30 ditë në paraburgim Vali Corleones, por këtë masë duhet ta mbajë në Institutin e Psikiatrisë Forenzike në Prishtinë, me qëllim të ekzaminimit ...