Postet nga: Valencia

Valencia vazhdon me formë të dobët mposhtet edhe nga Athletic Bilbao (VIDEO)

Valencia e ka pësuar humbjen e katërt nga pese ndeshjet e fundit në La Liga.

Eibari fiton ndaj Valencias (VIDEO)

Eibari e ka befasuar Valencian duke e mposhtur me rezultat 1-0, ndeshje e vlefshme për xhiron e 31-të në La Liga.

Callejon vendos që t’i bashkohet Valencias

Sulmuesi spanjoll konsiderohet si legjendë e klubit të Napolit, pas shtatë viteve qëndrim në San Paolo.

Real Madrid e vëzhgon Ferran Torresin

Ferran Torres është duke i mahnitur të gjithë me super paraqitje në këtë sezon me skuadrën e Valencias.

5 raste të reja me coronavirus te Valencia

Klubi i La Ligas, Valencia, ka marrë edhe një lajm të keq sa i përket coronavirusit.

Barcelona e gatshme t'i shpenzojë 35 milionë euro për sulmuesin e Valencias

Barcelona në këtë sezon është duke pasur probleme me sulmues, pas lëndimit të Luis Suarezit dhe Ousmane Dembeles.

Zyrtare: Florenzi transferohet në Valencia

Skuadra spanjolle Valencia, ka njoftuar se ka arritur marrëveshje me skuadrën e Romës, për transferimin e mbrojtësit të krahut, Alessandro Florenzi.

Atletico Madrid dhe Valencia i ndajnë pikët (VIDEO)

Atletico Madrid dhe Valencia, i kanë ndarë pikët, duke barazuar me rezultat 1-1, ndeshje e vlefshme për xhiron e nëntë në La Liga.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!