Postet nga: Valbon Krasniqi

A mund të rikthehet virusi pas shërimit? - VIDEO

A mund të rikthehet virusi pas shërimit?

Gjendja e foshnjës 5 muajshe të prekur nga Covid-19

Foshnja pesëmuajshe nga fshati Topanicë në komunën e Kamenicës e cila është infektuar me koronavirus dje është dërguar për trajtim në Klinikën Infektive në ...

Gjakovë: Katër infermierë dalin negativ pas testimeve për coronavirus

Gjatë ditës së sotme katër punëtorë shëndetësor në Gjakovë janë testuar pasi që të njëjtit kishin pasur kontakt me një nga të prekurit  me ...

Infektologu flet për dy rastet e sotme të prekur me coronavirus

Infektologu Valbon Krasniqi sonte foli rreth dy rasteve të reja të pacientëve të prekur me coronavirus në Kosovë.

Infektologu mohon të ketë konfirmuar se ka rast të ri me COVID-19

Infiktologu, Dr. Valbon Krasniqi, ka thënë se ende nuk i kanë pranuar rezultatet dhe nuk është në dijeni që ka edhe një razst të ri të infektuar me virusin ...

Si bëhet vetizolimi? Këshilla nga eksperti - VIDEO

Infektologu në Klinikën Infektive, Valbon Krasniqi në emisionin “Argument Plus” të RTV21 foli për rëndësinë e izolimit për shkak të rrezikut të infektimit me coronavirus.

QKUK: Shënohet edhe një viktimë si pasojë e gripit sezonal

Gripi sezonal i emëruar si grip me influencë “A” ka shënuar përhapje më të madhe gjatë dy muajve të fundit në Kosovë.