Postet nga: Vajza

Goditet banda e kokainës, 10 të rinj në pranga e një vajzë nën hetim, u bllokohet kokainë e kanabis

Një operacion antidrogë ka vënë në pranga 10 persona në Elbasan, kryesisht të rinj ndërkohë që një vajzë është nën hetim në gjendje të lirë,

Qentë shqyejnë 20 vjeçaren, i dashuri e la aty u largua nga frika  

Lajmi i vrasjes së 20 vjeçares Simona Cavallaro nga një grup qensh ngjalli indinjatë të madhe në Itali.

Babai raporton zhdukjen e vajzës në Deçan

Një person nga fshati Drenoc i Deçanit ka raportuar në Polici zhdukjes e së bijës.

Babai raporton për zhdukjen e vajzës

Një qytetar ka raportuar në Polici për zhdukjen e vajzës së tij. Sipas ankuesit, vajza e tij e mitur ka dal nga shtëpia dhe nuk është kthyer ...

Ferizaj, dyshohet se dy burra kanë dhunuar seksualisht dy të mitura

Dy të dyshuar janë arrestuar mbrëmë rreth orës 1 pas mesnatës, nën dyshimin se kanë dhunuar seksualisht dy vajza të mitura.

U tha se vdiq nga infeksioni në dhëmballë, zbulohen detaje të frikshme për 23-vjeçaren: Në trup kishte shkrime!

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e datës 18 maj, në Tiranë, në lagjen Ali në rrugën ‘Teodor Muzaka’. Një 23-vjeçare u gjet e pajetë ...

Pesë burra abuzuan seksualisht 15-vjeçaren nga Mirdita, u shantazhua me video intime, rrëfimi i saj është i rrëqethës (VIDEO)

Një histori tronditëse abuzimi seksual me një të mitur është zbuluar në Mirditë. 5 persona, mes të cilëve edhe minoren, janë arrestuar me akuzën e abuzimit me një 15...

Protestë në mure kundër dhunës brenda mureve

Muret e qytetit të Mitrovicës Jugore, Deçanit dhe të Prishtinës janë mbushur me mbishkrime revoltuese, si formë protestuese kundër padrejtësive të kultivuara ndër vite ...