Postet nga: Tottenham

Tottenham e ngushton epërsinë me Lucas Mouran (VIDEO)

Tottenham e ka ngushtuar epërsinë me sulmuesin brazilian Lucas Moura në minutën e 55’ për rezultatin 2-1.

Trippier afër transferimit te skuadra italiane

Mbrojtësi i krahut të djathtë Kieran Trippier, në afatin kalimtar të verës mund të ndërroj skuadër.

Bournemouth e mposht Tottenhamin në sekondat e fundit (VIDEO)

Bournemouth e ka befasuar Tottenhamin duke e mposhtur me rezultat 1-0, në kuadër të xhiros së 37-të në Premierligë.

Tottenham fiton me një supergol të Eriksenit (VIDEO)

Tottenham e ka mposhtur Brightonin me rezultat 1-0, ndeshje kjo e mbetur nga xhirot e kaluara që nuk ishte zhvilluar në kuadër të Premierligës.

Tottenham tregon forcën mposhtë Manchester Cityn

Tottenham e ka mposhtur Manchester Cityn me rezultat 1-0,  në kuadër të ndeshjes së parë çerekfinale në Ligën e Kampionëve.

Tottenham dërgon skautët për vëzhgimin e Perisicit

Tottenham Hotspur ka dërguar skautë që të përcjellin Ivan Perisicin, në ndeshjen ndaj Milanit, të cilën e fitoi Interi me rezultat 3-2.

Tottenham dëshiron transferimin e Vecinos

Tottenham ia ka vërë synin mesfushorit të Interit, Matias Vecino.

Hedhet shorti për çerekfinalet e Champions League, këto janë çiftet

Në Nyon të Zvicrës është hedhur shorti për çerekfinalet e Champions League, ku padyshim ndeshja më interesante pritet të jetë në mes të Barcelonës dhe Manchester United, ...