Postet nga: Tottenham - ARSENAL

Tottenhami lider i Premierligës pas fitores ndaj Arsenalit (VIDEO)

Tottenhami ka shënuar fitore me rezultat 2-0, ndaj Arsenalit, në kuadër të xhiros së 11-të në Premierligë.

Tottenhami e mbyll pjesën e parë me epërsi prej dy golave ndaj Arsenalit (VIDEO)

Tottenhami e ka mbyllur pjesën e parë me rezultat 2-0, ndaj Arsenalit, ndeshje e vlefshme për xhiron e 11-të në Premierligë.

Tottenhami po e mposht Arsenalin me një supergol nga Son (VIDEO)

Tottenhami ka kaluar në epërsi në minutën e 13’ me një supergol nga Son Heung-Min.

Tottenham – Arsenal, formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Tottenham – Arsenal, ndeshje e vlefshme për xhiron e 11-të në Premierligë.

Totenhami tregohet i fortë për Arsenalin (VIDEO)

Tottenhami e ka mposhtur Arsenalin me rezultat 2-1, duke triumfuar në derbin e Londrës së Veriut, në kuadër të xhiros së 35-të në Premierligë.

Tottenham – Arsenal, mbyllet pjesa e parë me dy gola të shënuar (VIDEO)

Pjesa e parë mes Tottenhamit dhe Arsenalit, ka përfunduar me rezultat 1-1, ndeshje e vlefshme për xhiron e 35-të në Superligë.

Tottenham – Arsenal, publikohen formacionet zyrtare (FOTO)

Janë publikuar formacionet zyrtare për derbin e Londrës së Veriut, ndërmjet Tottenhamit – Arsenalit, që luhet nga ora 17:30, në kuadër të xhiros së 35-të në Premierligë.