Postet nga: Top Channel

100 mijë euro shpërblim për çdo informacion të vlefshëm lidhur me sulmin ndaj Top Channel

Policia e Shqipërisë ka njoftuar se po ofron shpërblim prej 100 mijë eurosh për çdo informacion të vlefshëm lidhur me sulmin ndaj godinës së Top Channel ...

Sulmi ndaj Top Channel, makina me të cilën u krye vrasja i ishte vjedhur një kosovari

Policia e Shtetit ka bërë të ditur se makina me të cilën u qëllua me armë ndaj objektit së Top Channel në mëngjesin e së hë...

Shenjat që la pas sulmi ndaj objektit të Top Channel - Pamje

Shenjat e plumbave kanë mbetur në objektin e televizionit shqiptar  Top Channel, pas sulmit të kryer në orët e para të mëngjesit, ku nga të shtënat që ...

Top Channel e quan akt terrorist sulmin me armë ku mbeti i vrarë një person

Televizioni Top Channel ka reaguar pas sulmit me armë zjarri në drejtim të televizionit shqiptar sot pas mesnate, ku si pasojë i vrarë ka mbetur një punëtor i sigurimit ...

Qëllohet me armë zjarri objekti i Top Channel, vritet punëtori i sigurimit

Në orët e para të ditës së sotme, në drejtim të objektit të televizionit shqiptar Top Channel në Tiranë është qëlluar me armë zjarri.

Rama akuzon Top Channel për shantazh, televizioni thotë se “po sulmohet”

Mënyra se si qeveria shqiptare subvencionon mediat nëpërmjet reklamave shtetërore ka qenë një shqetësim i vazhdueshëm i Bashkimit Evropian, por qeveria nuk ka ndë...

Shqipëri, largohet nga puna polici që sulmoi gazetaren e Top Channel

Ministri i Brendshëm i Shqipërisë, Bledi Çuçi, ka njoftuar se polici i cili ka shtyrë gazetaren Anila Hoxha dhe një operator dje, është larguar nga puna.

Shqipëri- Sulmohet gazetarja dhe ekipi i Top Channel (VIDEO)

Biznesmeni Ruzhdi Hoxha u gjet i vrarë në zonën e Qafë Mollës, Dajt. Trupi i tij u gjet i mbuluar me zhavor dhe gurë nga qentë e Institutit ...