Postet nga: TikTok

TikTok prezanton ndryshime

Nëse jeni ndër ata që e keni të aktivizuar TikTok-un dhe e kuptoni befas se kanë kaluar disa orë dhe jeni ende duke shikuar video, kjo mund të ...

Talebanët urdhërojnë ndalimin e TikTok-ut dhe PUBG-së, thanë se po çojnë të rinjtë në "rrugë të keqe"

Talebanët kanë urdhëruar ndalimin e aplikacionit TikTok dhe lojës PUBG, duke këmbëngulur se ato po i çojnë të rinjtë afganë "në rrugë të keqe".

Skandal i ri: Meta e ka paguar një firmë konsulente për ta denigruar TikTok në media

Kompania Facebook në pronësi të Zuckerberg, e njohur aktualisht si Meta, sipas raportit të fundit, e ka paguar një firmë konsulente republikane për ta kryer një fushatë të ...

Shtime, Policia identifikon personin që postoi video me armë në "TikTok"

Një person ka postuar një video me armë në rrjetin social "TikTok"

Prizrenasi publikon video në TikTok duke gjuajtur me armë, arrestohet nga policia

Policia ka arrestuar një person pasi i njëjti kishte gjuajtur me armë në një aheng familjar.

Sipas studimit, adoleshentët e varur nga TikTok kanë një deficit të memories së punës

 

TikTok po eksperimenton me lajme interesante

Destinacioni më i vizituar i internetit në botë së shpejti mund të ketë disa veçori që do të kënaqin shikuesit dhe krijuesit e përmbajtjes.

TikTok e ka pushtuar internetin  - kush tjetër është në listën e adresave më të njohura