Postet nga: thika

Tentim-vrasje në Ferizaj, i dyshuari një 17-vjeçar

Policia ka bërë të ditur se ka arrestuar të dyshuarin E.C., 17-vjeçar pasi dyshohet se me thikë ka goditur një 20-vjeçar dhe është larguar menjëherë ...

Për një javë u sekuestruan 6 armë zjarri dhe u shqiptuan mbi 3,800 gjoba në rajonin e Prishtinës

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se gjatë javës së kaluar në disa raste të ndara ka sekuestruar 6 armë zjarri, 10 thika e municion, si dhe ka ...

Policia arreston një person në Deçan, voziste i armatosur e me masën e ndalimit të patentë shoferit

Policia ka bërë të ditur se ka arrestuar të dyshuarin M.K., për armëmbajtje pa leje në Deçan.

Theret me thikë një person në Vushtrri

Një person është therur me thikë në Vushtrri, ndërsa i dyshuari është arrestuar nga policia.

Tentoi të vrasë me thikë dy vëllezër - Policia në kërkim të të dyshuarit

Një person dyshohet se i ka sulmuar me mjet të mprehtë (thikë) dy persona të tjerë në Fushë Kosovë.

Arrestohet i dyshuari për therjen me thikë në Prizren

Një person është identifikuar dhe arrestuar pasi që goditi me thikë një person pas një mosmarrëveshjeje në komunikacion.

Sekuestrohen 24 thika në Merdarë

24 thika janë sekuestruar në Merdarë nga Policia e Kosovës.

I dyshuari për vrasjen e vjehrrit ende në arrati

Një burrë është vrarë të mërkurën në Prishtinë.