Postet nga: Tentim-Vrasje

Makina në lëvizje qëllohet me armë zjarri në rrugën Deçan-Junik

Mbrëmë më 13.05.2024 rreth orës 21:20 një makinë është qëlluar më armë zjarri nga persona të panjohur derisa po qarkullonte në rrugën Deçan-Junik, më saktësisht në ...

Sulmohen fizikisht pesë persona në Gjakovë

Pesë persona, katër burra e një grua, janë sulmuar fizikisht nga disa persona të panjohur në Gjakovë.

Tentim vrasje në Leposaviq, zëvendësministri për Kthim dhe Komunitete jep detaje

Zëvendësministri për Kthim dhe Komunitete, Radoica Radomiroviq pretendon se ka ndodhur një tentim vrasje në drejtim të Marko Jabllanoviqit, anëtarit të partisë “Për liri të ...

Tentim vrasja në Dragash, i dyshuari kishte kanosur ish-vjehrrin në janar të këtij viti

K.Q. mbeti të premten më 26.04.2024 i plagosur në qendër të Dragashit pas gjuajtjes me armë zjarri që dyshohet se u bë nga ish–dhëndri i tij, O....

Ndalohet për 48 orë i dyshuari që tentoi të vrasë ish vjehrrin në Dragash

Prokuroria Themelore në Prizren ka njoftuar se ka ndaluar në kohëzgjatje prej 48-orëve 31-vjeçarin O. M., i cili po dyshohet se gjuajtur me armë zjarri dhe ka ...

Tentim vrasja në Dragash ndodhi jashtë objektit të gjykatës

Një 31-vjeçar me inicialet O. M. po dyshohet se tentoi që ta vrasë ish vjehrrin e tij në Dragash.

Detaje nga rasti në Dragash, i dyshuari tentoi të vrasë ish vjehrrin e tij

Një person në Dragash është arrestuar nën dyshimin se ka tentuar që të vrasë ish vjehrrin e tij në mesditën e sotme.

Tentim vrasje në Dragash - FOTO

Një rast i tentim vrasjes ka ndodhur të premten, më 26.04.2024 në qytetin e Dragashit.