Postet nga: Tentim dhunim

Istog, arrestohet një person që dyshohet se tentoi ta dhunojë një të mitur

Një person është arrestuar në Istog pasi që dyshohet se ka tentuar ta dhunojë një të mitur, ka njoftuar Policia e Kosovës.

Prokuroria kërkon masën e paraburgimit për të dyshuarin që tentoi të dhunoi një grua

Një rast i tentim dhunimit është raportuar të ketë ndodhur mbrëmjen e 10 marsit në Prishtinë.

Arrestohet i dyshuari për tentim dhunim të një burri në Istog

Policia e Kosovës ka arrestuar të martë një person të dyshuar për veprën penale “Dhunim në tentativë”.

Arrestohet i dyshuari që tentoi ta dhunojë një grua në Fushë Kosovë

Policia e Kosovës ka njoftuar se këtë të mërkurë pas një pune hetimore është identifikuar dhe arrestuar një burrë në Fushë Kosovë i cili kishte tentuar të ...

Dosja: Si u lirua i akuzuari për sulm seksual ndaj nxënëses nga Podujeva

Një vajzë 14 vjeçare ishte sulmuar seksualisht në njërën nga shkollat e Podujevës në nëntor të vitit të kaluar sulmuesi një 19 vjeçar ishte liruar 48 ditë ...

Gashi: Shkollat kanë nevojë për psikolog, e mitura i tregoi psikologes rastin e tentim-dhunimit

Kryeredaktori i KALLXO.com, Kreshnik Gashi, ka thënë se shkollat kanë nevojë për psikolog si dhe siguri brenda shkollave.

Rrëfimi i babait: Personi që tentoi ta dhunonte vajzën time në shkollë u lirua nga paraburgimi

Vitin e kaluar një vajzë e mitur 14-vjeçe është përballur me tentim-dhunim brenda një shkolle në Prishtinë.

Arrestohet i dyshuari nga Prizreni që tentoi ta dhunojë një vajzë derisa po kthehej nga shkolla

Një shtetas i Shqipërisë është arrestuar nën dyshimin se ka kryer tentim dhunim ndaj një vajze në Prizren.