Postet nga: telefon

Aksion i Doganës në Gjakovë, konfiskohen telefona e orë dore në vlerë 10 mijë euro

Një aksion i Doganës së Kosovës dhe Prokurorisë në Gjakovë rezultoi me konfiskimin e disa pajisjeve elektronike, që përfshijnë telefon e orë dore.

Vodhi një telefon, dërgohet në mbajtje i dyshuari

Një person dyshohet se më 11 qershor i kishte marrë një telefon një viktime.

Komuna e Hanit të Elezit blen telefon rreth 1 mijë euro për nevoja të aktiviteteve e incizim të seancave

Komuna e Hanit të Elezit ka nënshkruar kontratë në vlerë 999.50 euro për blerjen e një telefoni mobil.

Vjen një standard i ri i karikimit të telefonave të mençur i mbështetur nga Apple

Konsorciumi Wireless Power (WPC) ka njoftuar se do ta prezantojë një standard të ri të karikimit me valë - Qi2 - deri në fund të këtij viti. Siç theksojnë ...

Rikthimi i ‘telefonave jo të mençur’

Shtatëmbëdhjetë vjeçarja Robin West është një “anomali” në mesin e shoqërisë së saj – ajo nuk ka një telefon të mençur.

KEK-u blen telefon luksoz

Korporata Energjetike e Kosovës (KEK) ka blerë një telefon "Sasmsung S21" në vlerë 909,95 euro.

Pesë arsye pse duhet ta keni Huawei Nova 9

Vitit po i vjen fundi dhe kjo është koha kur të gjithë prodhuesit kryesorë të telefonave të mençur prezantojnë modele të reja kryesore. Ndër ofertën e telefonave ...

A e pastroni telefonin tuaj? Nëse po, evitoni këto metoda me çdo kusht