Postet nga: të shtëna në aheng

Arrestohet pas të shtënave me armë zjarri në aheng

Një qytetar është arrestuar mbrëmë në Mitrovicë pas të shtënave me armë zjarri në një aheng.

Të shtëna në aheng, prangoset prishtinasi

Një person është arrestuar në Prishtinë pas të shtënave me armë zjarri gjatë një ahengu.

Arrestohet mërgimtari, gjuajti me armë në aheng

Një person me nënshtetësi zvicerane është arrestuar në fshatin Lebushë të Deçanit, pasi që i njëjti në një aheng familjar kishte shtënë me armë zjarri ...

Arrestohet pas të shtënave në ajër gjatë një ahengu familjar

Policia e Mitrovicës ka arrestuar mbrëmë një qytetar në fshatin Vllahi nën dyshimin se gjatë një ahengu familjar ka shtënë me armë zjarri në ajër.

Gjuan me armë në aheng në Gjakovë, arrestohet nga Policia

Një person është arrestuar të dielën në Gjakovë, pasi gjatë një ahengu familjar ka shtënë me armë në ajër.

Përfundojnë në pranga pas të shtënave me armë në aheng

Në tri raste të ndryshme policia ka arrestuar katër persona për posedim të paligjshëm të armëve të zjarrit të përdorura në disa ahengje.

Persona tjerë i shtohen aktakuzës ndaj Dardan Gashit e Sami Lushtakut për të shtënat në konak të Limajt

Përveç Zëvendës Kryeministrit, Dardan Gashi; ish- kryetarit të Skënderajt Sami Lushtaku dhe shefit të kabinetit të Zëvendës Kryeministrit Limaj, Endrit Shala, të cilët ...

Të Shtëna me Kallashnikov në Dasmë

Policia Regjionale e Prizrenit njoftoi se ditën e diel kishte pasur të shtëna me armë zjarri në një dasmë në Has të Prizrenit.