Postet nga: te prekurit me coronavirus

Në Rusi rritet frikshëm numri i të prekurve me coronavirus

10 mijë e 633 persona janë regjistruar si të infektuar me coronavirus në Rusi në 24 orët e fundit.

Detaje nga IKSHP për 37 të prekurit me coronavirus

37 raste të reja janë konfirmuar sonte të prekura me coronavirus.

Coronavirus: 1,514 persona janë nën mbikëqyrje në Kosovë

Që nga data 13 mars, kur u raportua rasti i parë me coronavirus në Kosovë, e deri më sot numri është rritur në 79.

Të prekurit e fundit me coronavirus nga Malisheva, Prishtina e Vushtrria

Rastet e reja të prekura me coronavirus janë nga Malisheva, Prishtina e Vushtrria.

Detajet e para për të prekurin nga Shtimja me coronavirus, kishte kontakte me një të afërm nga Gjermania

Dy rastet e fundit të konfirmuara nga Instituti Kombëtar i Shënedëtsisë Publike janë nga Prishtina dhe Petrova e Shtimes.

Merren 25 mostra të familjarëve të dy të prekurve me coronavirus në Gjilan

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike ka marrë 25 mostra nga familjarët e dy personave të prekur me coronavirus në Komunën e Gjilanit në fshatrat Vrapçiq ...

Infektologu: Tre nga pacientët me coronavirus janë në gjendje më të rëndë

Infektologu, Salih Ahmeti ka thënë se tre nga pacientët të cilët janë të shtrirë në Klinikën Infektive për shkak të coronavirusit kanë gjendje më të ...

I infektuari me coronavirus është 67 vjeç nga Malisheva

Gjatë ditës së sotme Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike ka njoftuar se sot janë testuar 5 mostra të dyshimta me coronavirus.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!