Postet nga: të lënduar

Aksident në Prishtinë, dy persona mbesin të lënduar

Një aksident ka ndodhur sot në Prishtinë, ku si pasojë dy persona kanë mbetur të lënduar.

Aksident me të lënduar në Grashticë

Një aksident trafiku ka ndodhur rreth orës 11:30 në Grashticë të Prishtinës.

Shtatë të lënduar në aksident trafiku

Shtatë persona janë lënduar në një aksident trafiku që ka ndodhur sot pasdite, në një rrugë lokale në fshatin Llaushë të Skenderajt.

169 të lënduar në përleshjet e Jerusalemit

Të paktën 163 palestinezë dhe gjashtë oficerë policie izraelitë janë lënduar në përleshjet në Jeruzalem, thanë mjekët palestinezë dhe policia izraelite. Shumica u plagosën në Xhaminë ...

Fakulteti i Shkencave Natyrore komenton serinë e tërmeteve

Observatori Sizmologjik në kuadër të Fakultetit të Shkencave Matematiko-Natyrore, ka komentuar serinë e tërmeteve në Maqedoninë e Veriut.

Theret një person në Prishtinë, dërgohet në QKUK

Një therje ka ndodhur sot në Prishtinë në lagjen "Dardania".

Pesë të lënduar në aksidentin mes 5 veturave

Pesë persona janë lënduar si pasojë e një aksidenti që ndodhur sot rreth orës 9:00 në Klinë. Lajmin për rtv21.tv e ka konfirmuar zëdhënësi ...

Aksident në Rogovë, vozitësi humb kontrollin gjatë tejkalimit dhe godet shtyllën elektrike

Nga një aksident që ka ndodhur sot në fshatin Rogovë të Gjakovës është lënduar një person.