Postet nga: të lënduar

Klinë, gjashtë të lënduar në një aksident mes dy veturave

Gjashtë persona janë lënduar si pasojë e një aksidenti mes dy veturave në Klinafc të Klinës. Këtë e ka konfirmuar për KALLXO.com, zëdhënë...

Dy të lënduar nga aksidenti në autostradën Prizren-Prishtinë - Pamje

Dy persona kanë mbetur të lënduar në një aksident trafiku në autostradën Prizren - Prishtinë.

Aksident trafiku në afërsi të stacionit policor të Lipjanit (FOTO)

Një aksident trafiku ka ndodhur para disa minutash në afërsi të stacionit policor në Lipjan.

Detaje nga vendi ku u hodh mjeti shpërthyes në Mitrovicë të Veriut - VIDEO

Pas një shpërthimi që ndodhi mbrëmë pas mesnatës në lagjen e Boshnjakëve në Mitrovicë të Veriut, dy persona kanë marr lëndime dhe disa makina kanë ...

Dhjetëra të lënduar pas një shpërthimi të fuqishëm në Paris

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur në një ndërtesë në Paris, duke lënduar 24 persona dhe duke shkaktuar zjarr.

Gjashtë të lënduar në një aksident në rrugën Mitrovicë - Prishtinë

Gjashtë persona kanë mbetur të lënduar një aksident trafiku të ndodhur në mbrëmjen e sontme në rrugën nacionale Mitrovicë - Prishtinë.

Aksident në rrugën Bresje - Veternik, tre persona të lënduar (FOTO)

Tre persona janë lënduar në një aksident mes një kamioni dhe dy veturave në autostradën Bresje -Veternik.

Tre të lënduar nga aksidenti në rrugën Prishtinë-Pejë, njëra veturë bie disa metra poshtë rrugës

Tre persona kanë pësuar lëndime trupore si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur në rrugën nacionale Prishtinë-Pejë, në fshatin Vragoli.