Postet nga: syri i popullit

Shtyhet përsëri seanca në rastin e njohur 'Syri i Popullit'

Seanca e paraprë që të mbahet sot në rastin e njohur si “Syri i Popullit”, ndaj të akuzuarëve Avni Llumnica dhe Sadri Ramabaja, është shtyer pasi që nuk kishte ...

Mungesa e dëshmitarëve anonim shtyu seancën në rastin e plagosjes së Azem Vllasit

 

I akuzuari Avni Llumnica arrestohet në Shqipëri, dështon seanca në rastin e plagosjes së Azem Vllasit

Ka dështuar seanca në rastin e njohur si “Syri i popullit”, arsyeja e shtyrjes së kësaj seance ishte mungesa e të akuzuarit Avni Llumnica.

Dëshmitari në rastin “Syri i popullit”, identifikon Avni Llumnicën si shoqërues të Murat Jasharit

Nijazi Sinani, dëshmitar në rastin “Syri i Popullit” deklaroi sot në seancën e mbajtur në Gjykatën e Prishtinës, se ka punuar në motelin ku kanë që...

Rasti 'Syri i Popullit', dëshmitari rrëfen momentin kur një person ia kishte kërkuar babait të tij numrin e Azem Vllasit

 

Dështon seanca në rastin e njohur si “Syri i Popullit”

Ka dështuar të mbahet seanca në rastin e njohur si “Syri i Popullit”. Arsyeja e dështimit të kësaj seance, ishte mungesa e avokatit Naim Rudari, i cili ...

Prokuroria nis hetimet për vdekjen e Murat Jasharit

Prokuroria e Prishtinës e ka konfirmuar për KALLXO.com se me urdhër të prokurorit kujdestar kanë filluar hetimet për vdekjen e Murat Jasharit, i cili akuzohej ...

Shërbimi Korrektues: Murat Jashari po trajtohej në Mjekim Intensiv në momentin e vdekjes

I akuzuari për plagosjen e Azem Vllasit në vitin 2017, Murat Jashari, ka vdekur sot si pasojë e kancerit.