Postet nga: Sylejman Ahmeti

Akuzohet se vrau shokun për 20 euro borxh, gjykata e dënon me gati 25 vjet burg

Gjykata e Prizrenit e ka dënuar Sylejman Ahmetin me 24 vite e 10 muaj burgim nën akuzat për vrasje të rëndë të Shaip Krasniqit.

Vrasja që dyshohet se ndodhi për 20 euro borxh, i akuzuari jep versionin e tij për rastin

Sylejman Ahmeti gjatë seancës së sotme u është përgjigjur pretendimeve të Prokurorisë, e cila e akuzon për vrasjen e Shaip Krasniqit.

Në Gjykatën e Prizrenit shfaqen pamjet e momentit të vrasjes, i akuzuari rri kokulur

Video-incizimet e kamerave që ishin të vendosura afër vendit ku ndodhi vrasja e Shaip Krasniqit janë shfaqur sot përmes projektorit në seancë në Gjykatën e Prizrenit.

Detaje nga gjykimi për rastin e vrasjes që dyshohet se ndodhi për 20 euro borxh

Sylejman Ahmeti është ulur në bankën e të akuzuarve për t`u ballafaquar me aktakuzën e Prokurorisë për vrasjen e ndodhur më 26 janar 2020 në Suharekë.

Vrasja që dyshohet se ndodhi për një borxh prej 20 eurove, shtyhet gjykimi

Gjykimi ndaj Sylejman Ahmetit, i akuzuar për vrasje të rëndë në Suharekë, është shtyrë për në muajin prill 2022.

Vrasja për 20 euro borxh, dëshmitari rrëfen për përpjekjen që ta ndalte konfliktin para se të kriste Kallashnikovi

Sylejman Ahmeti është ulur në bankën e të akuzuarve për t`u ballafaquar me aktakuzën e Prokurorisë për vrasje të rëndë dhe armëmbajtje pa ...

Propozohen prova dhe dëshmitarë të rinj në gjykimin për vrasjen për 20 euro borxh

Gjykimi ku Sylejman Ahmeti po akuzohet se në mënyrë mizore ka privuar nga jeta Shaip Krasniqin shkaku i një mosmarrëveshjeje për një borxh prej 20 eurove që i ...

Vrasja për 20 euro borxh, vëllai i të akuzuarit sillet në Gjykatë i shoqëruar nga Njësia Speciale

Nën masa të larta sigurie dhe nën përcjelljen e Njësisë për Reagime të Shpejta të Policisë është sjellë në Gjykatën e Prizrenit dë...