Postet nga: superliga e kosoves ne futboll

Këto janë vlerat e 10 futbollistëve më të shtrenjtë të Superligës së Kosovës

Ueb faqja trasnfermakt.com  e cila merret me vlerën e futbollistëve dhe ekipeve të futbollit në tregun global, ka bërë publike çmimet e 10 futbollistëve që kanë ...

Video - Gjendja e fushës në Gjilan

Drita dhe Ulpiana po zhvillojnë njërën nga tre ndeshjet që kanë hapur sot xhiron e 18-të në Superligen e Kosovës në Futboll.

Këto tre ndeshje hapin xhiron e 18-të në Superligën e Kosovës në Futboll

Superliga e Kosovës në Futboll vazhdon sot me tre takime të reja që hapin xhiron e 18-të.

Delegohen gjyqtarët për xhiron e 18-të në Superligën e Kosovës në Futboll

Janë deleguar gjyqtarët për xhiron e 18-të në Superligën e Kosovës në Futboll.

Xhiro e 17-të e Superligës së Kosovës në Futboll, priten ndeshje interesante

Superliga e Kosovës në Futboll këtë fundjavë do të vazhdojë me xhiron e 17-të ku pritet të kemi ndeshje interesante.

Ky gjyqtar do të ndajë drejtësinë në derbin Llapi - Gjilani

Federata e Futbollit e Kosovës i ka deleguar gjyqtarët për javën e ardhshme.

Këto janë takimet e javës 16-të në Superligën e Kosovës në Futboll

Java e 16-të e Superligës së Kosovës në futboll zhvillohet këtë fundjavë dhe priten duele mjaftë interesante.

Kreshnik Uka futbollist i javës në Superligën e Kosovës

Qendërsulmuesi i Drenicës, Kreshnik Uka është zgjedhur “Ylli i Javës” në Superligën e Kosovës në Futboll për xhiron e 15-të.