Postet nga: superliga e kosoves ne futboll

Tri duele zhvillohen sot në Superligë, vëmendja në Klinë

Sot (e diel) pritet të zhvillohen tri ndeshje në kuadër të xhiros së 16-të në Albi Mall Superligën e Kosovës.

Dita e ndeshjeve, dy takime interesante në Albi Mall Superligën e Kosovës

Sot (e shtunë) janë në orar për t’u zhvilluar dy ndeshje interesante të vlefshme për xhiron e dytë në Albi Mall Superligën e Kosovës.

Kush do të luajë në Superligën e Kosovës në sezonin e ardhshëm, Ferizaj apo Liria?

Ndeshja e barazhit që përcakton skuadrën e dhjetë që do të luajë në Superligën e Kosovës sezonin e ardhshëm, zhvillohet sot mes Ferizajt dhe Lirisë.

Sot zhvillohen tri ndeshje në Superligën e Kosovës, spikat përballja në “Fadil Vokrri”

Java e 29-të në Superligën e Kosovës në futboll pritet të sjellë disa ndeshje tejet interesante.

Llapi pret Dritën në ‘Zahir Pajaziti’, interesant edhe dueli tjetër në Gjilan

Albi Mall Superliga vazhdon me ndeshjet e xhiros së 14-të, ku dy të tjera janë në program për tu zhvilluar sot.

Drita i shkakton shumë probleme Prishtinës, Drenica triumfon me shumë mund ndaj Ballkanit

Drenica ka fituar me shumë mund ndaj kampionit të këtij edicionit Ballkanit në kuadër të javës së 35-të në BKT Superligën e Kosovës me rezultat 3...

Nis sezoni pranveror i futbollit kosovar, këto janë ndeshjet e vikendit

Pas pushimit disa javor janë rikthyer ndeshjet e Superligës së Kosovës në futboll.

Këto janë vlerat e 10 futbollistëve më të shtrenjtë të Superligës së Kosovës

Ueb faqja trasnfermakt.com  e cila merret me vlerën e futbollistëve dhe ekipeve të futbollit në tregun global, ka bërë publike çmimet e 10 futbollistëve që kanë ...