Postet nga: Superliga e Kosovës në basketboll

Xhiro e 20-të në Superligën e Kosovës në Basketboll, këto janë ndeshjet e sotme

Sot zhvillohet xhiro e 20-të e Superligës së Kosovës në Basketboll.

Publikohen statistikat e më të mirëve në Superligën e Kosovës në Basketboll

Superliga e Kosovës në Basketboll, ka përmbyllur stinorin vjeshtor dhe ka bërë publike statistikat e skuadrave me sulmin dhe mbrojtjen më të mirë.

Në mesjavë zhvillohet xhiro e fundit e sezonit vjeshtor në Superligen e Basketbollit

Këtë të mërkure dhe të enjte në kuadër të Superliges së Kosovës në Basketboll, zhvillohet xhiro e 14-të dhe njëkohësisht e fundit për ...

Superliga e Kosovës në Basketboll vazhdon këtë mesjavë, këto janë ndeshjet

Superliga e Kosovës në Basketboll do të vazhdojë këtë mesjavë me ndeshjet e xhiros së 12-të, ku pritet të zhvillohen mjaft takime interesante.

Xhiroja e 21-të e Superligës së Kosovës në basketboll këtë vikend transmetohet në ‘Art Motion’

Superliga e Kosovës në Basketboll do të vazhdojë në vikend me xhiron e 21-të e cila do të transmetohet në platformën Artmotion.

Shtyhen ndeshjet e basketbollit

Dy ndeshjet e fundit të xhiros së 20-të në Superligën e Kosovës në basketboll mes Ponte Prizrenit –Bashkimit dhe Peja – Ylli.

Basketboll: Superliga rikthehet me super përballje

Superliga e Kosovës në basketboll do të rikthehet të mërkurën dhe të enjten me ndeshje interesante.