Postet nga: Sulm

Sulmuesi në Las Vegas Theu Dy Dritare për Pamje më të Mirë

Hetimi i motiveve të sulmit nga Stephen Paddock, një kontabilist 64-vjeçar në Mandalay Bay në Las Vegas, i cili vrau të paktën 58 veta fundjavën e kaluar dhe ...

Vritet Autori i Sulmit në Las Vegas

Policia thotë se të paktën 50 persona janë vrarë dhe më shumë se 200 janë plagosur gjatë sulmit në Las Vegas.

Të Dehurit që Sulmon i Gjendet edhe Drogë

Në raportin e përditshëm policia njofton se arrestoi një person për shkak të dfyshimit se nën ndikimin e alkoolit sulmoi dy gra.

Policja Lëndohet Pasi Sulmohet Nga Një Grua

Një grua është arrestuar dje në Prishtinë pasi i ka shkaktuar lëndime trupore një zyrtareje të Policisë së Kosovës gjatë sulmit.

Rrahet Drejtori i Burgjeve, Sokol Zogaj

Drejtori i Shërbimit Korrektues të Kosovës, Sokol Zogaj, është sulmuar sot në orën 7 të mëngjesit, para banesës së tij në Prishtinë nga persona të panjohur.

Sulmohen në Dy Raste Zyrtarët Policorë

Pjesëtarë të Policisë së Kosovë kanë qenë cak i disa sulmeve gjatë 24 orëshit të kaluar.

Arrest Shtëpiak Për të Dyshuarin që Sulmoi Policin

I dyshuari C.H. më 22 qershor, rreth orës 14:00, në afërsi të stacionit policor në Jugun e Mitrovicë dyshohet se e kishte sulmuar zyrtarin policor të Kosovës duke ...

Sulmuan Punëtorët e KEDS-it, Ikën nga Vendi i Ngjarjes

Mëngjesin e ditës së djeshme, në rrugën “Bajram Bahtiri” në kryeqytet, dy persona kanë sulmuar disa punëtorë të KEDS-it, pasi këta të fundit kanë ekzekutuar ...