Postet nga: Sulm

Prizren, sulmohet polici

Një polic është sulmuar fizikisht dje në Prizren.

Sulmohet fizikisht inspektori i Ujësjellsit në Prishtinë

Kompania Rajonale e Ujesjlëllesit “Prishtina”, ka njoftuar se inspektori i kësaj kompanie F.J, është sulmuar fizikisht gjatë ditës së sotme në fshatin Konjuh të Komunës ...

Sulm në Gjermani, 11 të vrarë

Rreth orës 01:00 në qytetin Hanau të landit Hessen në Gjermani një person ka shtënë me armë zjarri në disa lokale të natës, duke vrarë 11 persona.

Shtetasi i huaj sulmohet fizikisht nga tre persona në Prishtinë

Një shtetas i huaj është sulmuar para dy ditëve në Prishtinë.

Vushtrri, sulmohet infermieri

Një infermier në Vushtrri është sulmuar gjatë kryerjes së detyrës së tij.

Sulmohet punëtorja e barnatores në Mitrovicë të Veriut

Një punëtore e një barnatore në rrugën “Kral Petri”, në Mitrovicë të Veriut është sulmuar gjatë ditës së djeshme në vendin e saj të punës.

Gjykimi për rrahjen në sallën e dasmës në Gjilan

Elsadat Ajeti, i akuzuar për rrahjen që kishte ndodhur në një dasmë në Gjilan ka dalë para gjykatës për t`u përballur me akuzat e Prokurorisë.

Dosja e Prokurorisë - Shukri Shyti sulmoi gjyqtarin Rifat Bllata me shqelma, çadër dhe vezë