Postet nga: Sulm

Mitrovicë: Hetuesit e antidrogës sulmohen me thikë prokuroria liron sulmuesit

Sot rreth mesditës, dy persona kanë sulmuar policët e Kosovës në parkun e qytetit në Mitrovicë e Jugut.

Pejë, sulm nën kërcënimin e armëve

Dy persona të nacionalitetit egjiptianë, janë sulmuar në Pejë nga dy persona të maskuar të cilët mbanin armë.

11-vjeçarja e sulmoi për vdekje foshnjën

Një vajzë 11- vjeçare po përballet me akuzën për abuzim ndaj fëmijëve pasi sulmoi një djalë 1-vjeçar që kishte nën kujdes.

Prizren - Sulmoi gruan shtatzënë me thikë dhe e tërhoqi zvarrë për flokë

Gjykata Themelore e Prizrenit i ka caktuar 30 ditë paraburgim personit që dyshohet se ka sulmuar gruan e tij shtatzënë me thikë dhe e ka tërhequr zvarrë për ...

Sulmohet fizikisht një qytetar në Mitrovicë

Një serb nga komuna e Mitrovicës, ka raportuar në Policinë e Kosovës se është sulmuar fizikisht nga disa persona të panjohur, të cilët dyshohet se i pë...

Arrestohet gjakovari pasi sulmoi familjaren

Një burrë nga komuna e Gjakovës, ka sulmuar fizikisht një familjare të tij duke i shkaktuar lëndime trupore.

Sulmon fizikisht një person, arrestohet pejani

Policia e Kosovës ka arrestuar një burrë në Pejë, i cili ka sulmuar fizikisht një tjetër pas një mosmarrëveshjeje.

Prizren, arrestohet pasi sulmoi familjarët

Një burrë ka sulmuar familjarët e tij nën ndikim të alkoolit.