Postet nga: Sulm

Dy persona në Skenderaj fjalosen për prerje të pyllit, arrestohet njëri

Policia në Skenderaj ka arrestuar një person të dyshuar për kryerjen e veprës penale - sulm.

Ferizaj, burri rrah gruan

Është arrestuar një burrë pasi që i njëjti pas një konflikti verbal ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij.

Izraeli sulmon me raketa caqe në Rripin e Gazës

Avionët ushtarakë të Izraelit kanë goditur caqe të militantëve në Rripin e Gazës më 1 janar, pasi disa raketa ishin hedhur nga enklava palestineze, thanë burimet dhe ushtria.

Ferizaj - Sulmoi gruan dhe djalin me sëpatë, arrestohet i dyshuari

Një person i dyshuar për sulm ndaj gruas dhe djalit të tij është arrestuar në Ferizaj. Sipas Policisë, në mes natë në gjendje të dehur tenton me sopatë të ...

Sulmohet me thikë një person në Fushë Kosovë

Një person në Fushë Kosovë dje është sulmuar me thikë nga dy persona.

Podujevë, babai sulmon djalin e mitur pas një mosmarrëveshje me gruan

Policia e Kosovës ka njoftuar se një burrë dyshohet që ka sulmuar fizikisht djalin e tij të mitur.

Lëndohet polici, dhe arrestohen dy persona pas përleshjes në Obiliq

Një zyrtar policor është lënduar dhe dy qytetar janë arrestuar, pas një përleshjeje që ka ndodhur ditën e djeshme në Obiliq.

Sulmohet rojtari i pyllit në një fshat të Gjilanit