Postet nga: sulm seksual

E mitura sulmohet seksualisht, arrestohet një i dyshuar

 

Arrestohet i dyshuari për sulm seksual ndaj një gruaje

Është arrestuar një burrë i cili dyshohet se kishte ngacmuar seksualisht një grua.

Sulm seksual në Fushë-Kosovë, arrestohet i dyshuari

Në lidhje me sulmin seksual që dyshohet se ka ndodhur të premten në Lagjja 28 në Fushë-Kosovë është arrestuar një i dyshuar.

Aktakuzë ndaj një zyrtari policor të dyshuar për sulm seksual

Prokuroria Themelore në Gjilan, Departamenti për Krime të Rënda, ka ngritur aktakuzë ndaj zyrtarit policor – të pandehurit R.SH., për shkak të dyshimit se ka kryer veprë...

Mitrovicë, arrestim për sulm seksual ndaj të miturës

Policia e Kosovës ka arrestuar në Mitrovicën e Jugut një person nën dyshimin se ka ngacmuar seksualisht një vajzë të mitur.

Inkurajuese, për një javë 18 gra i raportuan ngacmuesit seksual

Që nga data 15 maj e deri më sot me 22 maj, në Policinë e Kosovës janë raportuar 10 raste të ndryshme të abuzimit, ngacmimit, sulmit dhe dhunimit seksual, e ku pë...

Numan Baliq shpallet fajtor për sulm seksual

Gjykata e Pejës e ka dënuar me dy vjet burg efektiv ish ministrin e Shëndetësisë Numan Baliq, i cili nga prokuroria po akuzohet se duke u ...

E mitura kërkon ndihmë mjekësore, dyshohet të jetë dhunuar seksualisht

Një e mitur në Prizren ka kërkuar ndihmë mjekësore.