Postet nga: sulm seksual

E mitura sulmohet seksualisht në Gjakovë

Një burrë nga Gjakova ka raportuar se vajza e tij e mitur është sulmuar seksualisht nga një person i dyshuar.

Gjykata vendos për burrin i cili dyshohet se sulmoi dhe dhunoi seksualisht dy vajzat e tij të mitura

Është caktuar masa e paraburgimit prej një muaj ndaj të pandehurit F.K., i cili dyshohet se ka sulmuar seksualisht njërën vajzë të tij të mitur dhe po ...

Pejë, arrestohet një burrë pasi sulmoi seksualisht të miturën

Një burrë nga Peja është arrestuar pasi kishte sulmuar seksualisht një të mitur.

Gjakovë, dyshohet se dhunoi e sulmoi seksualisht vajzat e tij, arrestohet i dyshuari

Një burrë nga Gjakova është arrestuar nën dyshimin se ka dhunuar njërën nga vajzat e tij dhe se tjetrën e ka sulmuar seksualisht.

Skenderaj, një burrë sulmohet seksualisht nga një burrë tjetër

Një burrë nga Skenderaj është arrestuar nga Policia e Kosovës nën dyshimin se i njëjti ka keqtrajtuar seksualisht një burrë tjetër.

Dyshohet se u sulmua seksualisht një vajzë në Skenderaj

Një vajzë nga Skenderaj ka raportuar në polici se është sulmuar seksualisht.

Gjyqtari amerikan u hoq nga gjykimi i çështjeve penale pasi shfuqizoi dënimin për sulm seksual

Një gjyqtar nga llinois i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, i cili shfuqizoi dënimin e një djali për sulm seksual, është hequr nga gjykimi i çështjeve penale, ...

Arrestohet i dyshuari për sulm seksual ndaj të miturës në Podujevë

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar një person, i cili dyshohet se ka sulmuar seksualisht një të mitur.