Postet nga: sulm seksual

Fushë Kosovë - Gruaja sulmohet seksualisht në hyrje të banesës

Një rast i sulmit seksual ndaj një gruaje ka ndodhur dje në Fushë Kosovë. Viktima siç njofton Policia derisa ishte duke hyrë në banesën e saj është sulmuar seksualisht ...

Biden mohon pretendimet për sulm seksual ndaj ish-pjesëtares së stafit

Biden mohon pretendimet për sulm seksual ndaj ish-pjesëtares së stafit

Kandidati demokrat për president të Shteteve të Bashkuara, Joe Biden ka mohuar pretendimet për sulm seksual kundër ish-asistentes së stafit të tij, Tara Reade, gati 30 vjet më ...

Arrestohet një person për sulm seksual

Një person është arrestuar nga policia në Prizren për sulm seksual.

Graçanicë - Gruaja sulmohet nga dy burra

Dy burra janë arrestuar nga Policia e Kosovës, pasi njëri e ka sulmuar fizikisht një grua si dhe tjetri të njëjtën e ka sulmuar seksualisht.

Sulmohet seksualisht e mitura

Sulmohet seksualisht e mitura

Një e mitur ka informuar se një i dyshuari e kishte sulmuar seksualisht.

Pejë, kërkohet paraburgim ndaj të dyshuarit për sulm seksual 

Një person është arrestuar nga policia për vepër penale “Sulm Seksual”.

Gjakovë - Arrestohet i dyshuari për grabitje në ‘Ria Money Transfer’

B. G., i lindur me 1986 është arrestuar nga Policia nën dyshimet për grabitje të armatosur në rrugën "Nënë Tereza", në Gjakovë.

Dosja e Prokurorisë - Djali i një prokurori në Prishtinë i dyshuar për sulm seksual

Prokuroria e Prishtinës ia ka kërkuar Gjykatës që t'ia caktoj masën e arrestit shtëpiak djalit të njërit prej prokurorëve që po dyshohet pë...