Postet nga: sulm ndaj personit zyrtar

Goditen me veturë tre policë në Ferizaj

Tre zyrtarë të Policisë së Kosovës kanë pësuar dje lëndime gjatë kryerjes së detyrave të tyre në Ferizaj.

U tha policëve 'do ta paguani me jetë', arrestohet i dyshuari në Prizren

Policia e Kosovës ka arrestuar një burrë në Prizren, pasi që i dyshuari nuk ka zbatuar urdhrat policor dhe ka kanosur policët.

Policia i gjeti cigare me substancë narkotike, i dyshuari sulmoi fizikisht policin

Dy persona janë arrestuar nga organet e rendit nën dyshimin se gjatë kontrollit te njëri nga të dyshuarit është gjetur një cigare me substancë të dyshuar narkotike.

Arrestohen tre të dyshuar për sulm ndaj tre zyrtarëve të pylltarisë në fshatin Qybrel të Skenderajt

Policia e Kosovës njofton se hetuesit e Sektorit Rajonal të Hetimeve në kuadër të Drejtorisë Rajonale të Policisë në Mitrovicën e Jugut , gjatë ditës së sotme ...

Dyshohet për sulm ndaj personit zyrtar, arrestohet një grua në Pejë

Një grua në Pejë është arrestuar pasi sipas policisë, për motive të panjohura e kishte sulmuar fizikisht një burrë.

Sulmohen rojet e pyjeve në Skenderaj

Policia e Kosovës ka njoftuar se tre burra janë sulmuar fizikisht dje nga shtatë të dyshuar, të cilët janë në kërkim policor.

Ferizaj, policët u sulmuan me thikë deri sa ishin në asistim për rrënimin e një objekti

Një njësit policor në Ferizaj dje gjatë ditës në Ferizaj janë sulmuar fizikisht me thikë nga katër persona të dyshuar.

Në gjendje të dehur sulmoi policin

Policia e Kosovës në Pejë ka arrestuar një person pasi i njëjti nën ndikim të alkoolit fillimisht kishte shkaktuar vetaksident e pasi është shoqëruar në stacion ...