Postet nga: Suharekë

Suharekë, rrahje mes burrit e gruas

Policia ka arrestuar një burrë në Suharekë nën dyshimin se ishte rrahur me bashkëshorten e tij.

Vdekje e dyshimtë e foshnjës në Suharekë

Në qendrën emergjente në Suharekë dje gjatë ditës një familje nga fshati Duhël ka sjellë një foshnje të gjinisë mashkullore, ku pas kontrollit nga mjeku kujdestar është ...

Suharekë, babai dyshohet se u rrah nga i biri, dërgohet në spital

Një rast i rëndë i dhunës në familje ka ndodhur dje rreth mesditës në Suharekë.

Dega e PDK-së në Suharekë nominon Murtez Zekollin për kryetar të Komunës

Dega e Partisë Demokratike të Kosovës në Suharekë ka votuar unanimisht Murtez Zekollin kandidat për kryetar komune.

Suharekë, arrestohen tre persona, njëri gjuajti me armë zjarri nga makina në lëvizje

Në fshatin Bllacë të Suharekës janë arrestuar tre persona të dyshuar pasi derisa kishin qenë me veturë në lëvizje, njëri prej tyre kishte shtënë me armë ...

Vazhdojnë rastet e shpeshta të vjedhjeve në Kosovë

Një vjedhje e rëndë ka ndodhur në Fshatin Hoqë të Prizrenit. Ankuesi ka raportuar në Policinë e Kosovës se persona të panjohur më forcë kanë depërtuar në ...

Paraburgim për të pandehurin nga Suhareka, dyshohet se e ngacmonte fqinjen e tij

Gjykata e Prizrenit ka njoftuar se ka caktuar masën e paraburgimit prej një muaji për të pandehurin për ngacmim.

Suharekë, i vjedhin në lokal 7 TV, 5 Play Station dhe para

Një vjedhje e rëndë është raportuar në qytetin e Suharekës gjatë ditës së djeshme.