Postet nga: Suharekë

Suharekë, arrestim për ngacmim

Policia ka arrestuar mbrëmë rreth orës 21:00 një person nën dyshimin se ka ngacmuar një person të gjinisë femërore.

Të rinjtë e LDK-së mbjellin lule e “zënë peshq” në gropat në rrugët e Suharekës

Anëtarët e Forumit Rinor të LDK-së në Suharekë kanë zgjedhur një mënyrë kreative për të kritikuar qeverisjen lokale për gropat në rrugët e qytetit.

Shkolla në Suharekë bëhet “shkrumb” e hi

Persona të panjohur e kanë djegur një shkollë të vjetër e cila nuk ishte në funksion, në fshatin Mushtisht të Suharekës. Rasti ka ndodhur dje dhe në Polici ë...

Haradinaj kujton 22-vjetorin e masakrës në Bukosh të Suharekës

Në 22-vjetorin e vrasjes së 35 personave në oborrin e shkollës në fshatin Bukosh të Suharekës, kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj ...

Suharekë, rrokulliset automjeti që e drejtonte i mituri

Një rast i rëndë ka ndodhur dje rreth orës 18:00 në Suharekë.

Në gjendje të dehur sulmon dy policë

Një person është arrestuar nga Policia e Kosovës në Duhël të Suharekës pasi i njëjti në gjendje të dehur kishte sulmuar fizikisht dy zyrtarë policor deri ...

Suharekë, sulmohen dy vajza

Një person në Suharekë dyshohet se dje ka sulmuar fizikisht dy vajza.

Suharekë, dy të dyshuar arrestohen për kansoje e dhunë ndaj grave

Policia e Kosovës ka njoftuar për një rast të kanosjes dhe një rast të dhunës ndaj grave në Suharekë.