Postet nga: Suharekë

Detaje të reja në hetimet për vrasjen në kazino të Suharekës

Polici Sh.S., i dyshuar për vrasjen e para dy muajve në një kazino të Suharekës, nuk ka pranuar të flasë para prokurorit kur është marrë në pytje ...

Suharekë - Godet biçiklistin, arrestohet

Policia e Kosovës ka arrestuar një person pasi që nga pakujdesia ka goditur një biciklist.

Suharekë, pronari në aheng familjar - hajnat i vjedhin në shtëpi

Një vjedhje e rëndë është raportuar se ka ndodhur mbrëmjen e së martës në Suharekë.

Vidhen para dhe stoli ari në Suharekë

Policia e Kosovës ka raportuar për një vjedhje të rëndë në Suharekë.

Vrasja që pretendohet se u porosit nga gruaja eskalon në kërcënime të rënda

Në gjykimin për vrasjen e Abedin Bytyqit, në Peqan të Suharekës, seanca kaloi me tensione dhe përplasje fjalësh ndërmjet të akuzuarve.

Vrasja në kazino në Suharekë, policit të dyshuar i vazhdohet paraburgimi

Gjykata e Prizrenit ia ka vazhduar masën e paraburgimit oficerit të Policisë së Kosovës, i dyshuar për vrasjen e një të riu në një kazino në Suharekë.

Suharekë – Djali dyshohet se rrahu nënën, Prokuroria e lë të lirë

Një grua në Suharekë është sulmuar dhe kanosur nga djali i saj. Policia njofton se i dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është liruar në procedurë të ...

Suharekë - Vëllai sulmoi fizikisht motrën e tij

Një rast tjetër i dhunës në familje raportohet të ketë ndodhur në Suharekë, mbrëmë rreth orës 21:00.