Postet nga: Substanca narkotike

Dy shtetas të Shqipërisë kapen me heroinë në Kroaci, qeni i policisë nuhati substancën - Pamje

Policia kroate ka arrestuar dy shtetas të Shqipërisë pasi kishin fshehur 20 pako me drogë, përkatësisht 11 kilogramë heroinë, në hapësirën e modifikuar të veturës në...

Prizren, arrestohen katër persona, sipas Policisë u kapën duke paketuar drogë

Katër persona janë arrestuar gjatë bastisjes së një shtëpie në të cilën dyshohej se kishte substanca narkotike.

Kapen në flagrancë duke shitur drogë, arrestohen dy burra në Prizren

Policia e Kosovës ka njoftuar se mbrëmë rreth orës 19:00 në Prizren janë arrestuar dy burra të cilët njësiti përkatës për hetimin dhe ...

Kërkohet paraburgim për të dyshuarin që i'u gjet marihuana në shtëpi

Prokuroria Themelore në Gjakovë, ka kërkuar caktimin e masës së paraburgimi ndaj të pandehurit J.B., për shkak të dyshimit të bazuar se ka kryer veprën ...

Kaçanik, arrestohet i kërkuari i dënuar për shitblerje të drogës

Është arrestuar dhe dërguar në vuajtje të dënimit një 34-vjeçari, i kërkuar për shitje të substancave narkotike.

Prishtinë, parandalohet futja e drogës në burg, ishte fshehur në kuti të cigareve

Shërbimi Korrektues i Kosovës ka njoftuar se ka parandaluar futjen e narkotikëve brenda Qendrës së Paraburgimit në Prishtinë.

Prizren, kapen rreth 18 kilogramë marihuanë

Policia e Kosovës ka konfiskuar gjatë ditës së sotme rreth 18 kilogramë marihuanë në Prizren.

Droga e kapur në Ferizaj kap vlerën e rreth 1 milion eurove

Gjatë aksionit të koduar "Gropa", Policia e Kosovës ka arritur të sekuestrojë rreth 70 kilogramë drogë të llojit kaptagon, të cilat kapin vlerën e rreth 1 milion euro.