Postet nga: Sokol Halili

Policia jep detaje për intervenimin në shtëpinë e të dyshuarit për vrasjen e gruas së tij, Sokol Halilit

Në orët e mesditës, dje, Sokol Halili i cili dyshohej dhe ishte në kërkim nga organet e rendit për vrasjen e gruas së tij Hamide Magashit, ...

Pamje nga ndërhyrja e Policisë në shtëpinë e të dyshuarit për vrasjen e ish-gruas së tij

Sot në orët e pasditës, Sokol Halili dyshohet se ka vrarë veten e tij, në kohën kur Policia e Kosovës e ka rrethuar shtëpinë ku ...

Tërhiqet trupi i pajetë i Sokol Halilit nga vendi i ngjarjes

Sokol Halili, i dyshuari për vrasjen e gruas së tij Hamide Magashi, ka kryer vetëvrasje në shtëpinë e familjes së tij.

Policia po negocionte dorëzimin e Sokol Halilit përmes babait të tij - Pamje nga vendi i ngjarjes

Sokol Halili dyshohet se ka kryer vetëvrasje sot në orët e pasdites ka njoftuar Ministri i Brendshëm, Xhelal Sveçla para pak minutash.

Kryeprokurori i Ferizajt në vendin e ngjarjes ku dyshohet se Sokol Halili kreu vetëvrasje

Ekipet e policisë por edhe kryeprokurori i Ferizajt Shukri Jashari kanë dalë në vendin e ngjarjes ku po dyshohet se ka kryer aktin e vetëvrasjes Sokol Halili, i dshuari ...

Xhelal Sveçla thotë se i dyshuari për vrasjen e 35-vjeçares shtatzënë vrau veten

Sokol Halili ka vrarë veten pasi që Policia e Kosovës kishte lokalizuar vendndodhjen e tij.

Sokol Halili ende në arrati për më shumë se 40 orë, policia në kërkim të tij

Janë bërë më shumë se 40 orë që kur Sokol Halili i dyshuari për vrasjen e gruas së tij Hamide Magashi është në kërkim nga organet e rendit ...

Dëshmia në gjykatë: E ndjera i kishte ofruar para të dyshuarit vetëm ta linte të qetë

Në mesin e shumë problemeve të cilat Hamide Magashi i kishte denoncuar në hetuesi dhe dosje të tjera të mbledhura nga organet ndjekëse përmendet edhe fakti se e ...