Postet nga: shukri jashari

Kryeprokurori Jashari: Do t'i hetojmë të gjithë që nxisin urrejtje apo flasin për vrasje, qoftë edhe në këngë

Në një intervistë ekskluzive në “Kallxo Përnime”, kryeprokurori i Ferizajt, Shukri Jashari, ka folur për vrasjen e Gazmend Hysenit.

Detajet se si e plagosi polici të dyshuarin për vrasjen e Gazmend Hysenit, flet kryeprokurori

Në një intervistë ekskluzive në “Kallxo Përnime”, kryeprokurori i Ferizajt, Shukri Jashari, ka treguar detaje se si e plagosi zyrtari policor të dyshuarin për vrasjen e Gazmend Hysenit.

Çka pa kryeprokurori në vendin e ngjarjes menjëherë pas vrasjes së Gazmend Hysenit në Ferizaj?

Në një intervistë ekskluzive në “Kallxo Përnime”, kryeprokurori i Ferizajt, Shukri Jashari, ka treguar detaje se si ndodhi vrasja e Gazmend Hysenit në Ferizaj.

LIVE - Intervistë me kryeprokurorin e Ferizajt, Shukri Jashari

Në emisionin e sontëm “Kallxo Përnime” do të transmetohet intervista ekskluzive me Shukri Jasharin, Kryeprokuror i Prokurorisë në Ferizaj.

Vrasja në Ferizaj, Jashari: Prokurori Shabani nuk ka trajtuar raste ku kanë qenë të përfshirë i dyshuari dhe viktima

Prokurori i Ferizajt, Veton Shabani nuk ka trajtuar asnjë rast të në cilin kanë qenë të përfshirë familja e Q. J., të dyshuarit për vrasjen e G. H., 30...

Kryeprokurori i Ferizajt tregon se a është intervistuar i dyshuari për vrasjen e 30 vjeçarit

30 vjeçari G. H. është vrarë me armë zjarri mesnatën e mbrëmshme në Ferizaj. I dyshuari për këtë vrasje, Q. J., është duke u trajtuar në ...

Vrasja në Ferizaj, prokurori përshkruan rrjedhën e të shtënave

Mbrëmë, pas mesnatës, një person i moshës mbi 30 vjeç mbeti i vrarë nga arma e zjarrit.

Droga e kapur në Ferizaj kap vlerën e rreth 1 milion eurove

Gjatë aksionit të koduar "Gropa", Policia e Kosovës ka arritur të sekuestrojë rreth 70 kilogramë drogë të llojit kaptagon, të cilat kapin vlerën e rreth 1 milion euro.