Postet nga: Shqipe Selimi

Shqipe Selimi: PDK nuk është trashëgimtare të UÇK-së

Shqipe Selimi, kandidate e Lëvizjes Vetëvendosje për deputete, dhe ish-ushtare e UÇK-së, në "Kallxo Pernime" ka deklaruar se Partia Demokratike e Kosovës nuk është trashë...

Shqipe Selimi tregon se në cilat fushat do të angazhohet në Parlament

Kandidatja e Lëvizjes Vetëvendosje për deputete, Shqipe Selimi, në "Kallxo Pernime" ka treguar se cilat do të jenë temat që ajo do t’i shtyjë përpara ...

Shqipe Selimi flet për burrin e saj Rexhep Selimin: Uroj të kthehet sa më shpejt!

Kandidatja e Lëvizjes Vetëvendosje për deputete, Shqipe Selimi, e cila është edhe bashkëshortja e Rexhep Selimit, i cili është duke qëndruar në paraburgim në Hagë ...

Shqipe Selimi: Veterani nuk shihet me sy të mirë në Kosovë që prej publikimit të listave

Kandidatja e Lëvizjes Vetëvendosje për deputete, Shqipe Selimi, që është edhe veterane e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, ka komentuar edhe listën e madhe të veteranë...

Shqipe Selimi: Nuk kam hyrë ta zëvendësoj Rexhën, ai nuk zëvendësohet

Kandidja e Lëvizjes Vetëvendosje, Shqipe Selimi, që është edhe bashkëshortja e ish-deputetit Rexhep Selimi ka treguar se pse është renditur me numrin 10 në listën e Lë...

Shqipe Selimi: LVV ma dha nderin të jem në listë me numrin 10

Kandidatja e Lëvizjes Vetëvendosje për deputete, Shqipe Selimi, ka treguar në "Kallxo Pernime" se ajo merret me politikë që disa vite.

Rrëfimi i Shqipe Selimit - LIVE

E ftuara e sontme në “Kallxo Pernime” është kandidatja për deputete nga Lëvizja Vetëvendosje, Shqipe Selimi.