Postet nga: shperthimi ne zhur

Oficeri i Policisë rrëfen momentin e shpërthimit ku mbeti i vrarë kolegu i tij Sami Thaqi

Një polic i Kosovës është vrarë dhe tre të tjerë janë plagosur në incidentin që ka ndodhur në janar të vitit të kaluar në fshatin Zhur të Prizrenit, kur ...

Gjykimi ndaj Iran Badallit për shpërthimin në Zhur, i dëmtuar thotë se do kërkoj kompensim financiar

I dëmtuari fizikisht në shpërthimin në Zhur, Jetmir Hasanaj, edhe sot ka vazhduar të jap deklaratën lidhur me rastin e shpërthimit të eksplozivit në fshatin Zhur ...

Mes lotësh, dëshmitari rrëfen për shpërthimin në Zhur ku mbeti i vrarë polici Sami Thaçi

Dëshmitari dhe i dëmtuari Jetmir Hasanaj, mes emocioneve e lotëve rrëfeu për ngjarjen e ndodhur në fshatin Zhur, ku nga një shpërthim i eksplozivit ...

Mungojnë të dëmtuarit dhe gjykatësi, shtyhet gjykimi për shpërthimin në Zhur ku mbet i vrarë polici Sami Thaçi

Në gjykimin ndaj Iran Badallit dhe Arben Gashit, ku pati ndodhur shpërthimi në Zhur të Prizrenit, e që rezultoi fatal për policin Sami Thaçi, gjykata ka dë...

Ndihen të pafajshëm të akuzuarit për shpërthimin nga i cili u vra një e u plagosën 3 policë të Kosovës

Iran Badalli, Arben Gashi dhe Valbon Çollaku, të cilët po akuzohen për rastin e shpërthimit në Zhur, nga i cili u vra një polic e tre të ...

Shpërthimi në Zhur: Arrestohet edhe miku i Iran Badallajt

Një person tjetër është arrestuar në lidhje me rastin e shpërthimit të eksplozivit në një shtëpi në Zhur të Prizrenit ku vdiq një zyrtar policor e dy ...

Rrëfimi ekskluziv i dëshmitarit ku vdiq polici Sami Thaqi - VIDEO