Postet nga: shpërthim

Shpërthim në afërsi të aeroportit të Kabulit

Në Kabul ka ndodhur një shpërthim në afërsi të aeroportit, pasi zyrtarët amerikanë paralajmëruan për sulm të mundshëm terrorist.

Shpërthim në aeroportin e Kabulit

Një shpërthim ka ndodhur para pak minutash jashtë aeroportit të Kabulit.

Shpërthen një bombolë gazi në Gjilan, një i lënduar

Sot rreth orës 11:00,  në qendër të qytetit të Gjilanit në lagjen " Shadervani" ka  shpërthyer një bocë e plinit , në një magazinë të një shtëpie  private.

Pesë të zhdukur pas një shpërthimi në një kompleks të industrisë kimike në Gjermani

Pesë persona llogariten të zhdukur dhe disa të tjerë mbetën të plagosur pasi që një shpërthim tronditi një park industrial në qytetin perëndimor gjerman të Leverkusenit të ...

Shpërthim në Ferizaj

Një shpërthim ka ndodhur në një lokal në Ferizaj, përderisa një person kishte hedhur cigaren në shportën e mbeturinave kishte shpërthyer një bocë e ngjitësit ...

Së paku një i vdekur dhe 5 të plagosur nga shpërthimi në një rafineri në Rumani

Së paku një person ka vdekur dhe pesë të tjerë janë plagosur nga një shpërthim në një rafineri të naftës së papërpunuar Petromidia në Rumani.

Të paktën 12 persona kanë vdekur nga një shpërthim gazi në Kinë

Të paktën 12 njerëz kanë vdekur në një shpërthim të madh gazi në Kinën qendrore.

Njoftoi rrejshëm Policinë për shpërthim, del se ishte i dehur

Një burrë në rrugën Kollashinska në Mitrovicë të Veriut kishte pretenduar se ka dëgjuar një shpërthim.