Postet nga: shpërthim

Shpërthim në Podgoricë, një i vdekur e disa të plagosur

Kliko këtu, bashkohu në grupin e KALLXO në Viber dhe informohu në kohë reale me lajmet kryesore gjatë ditës

Shpërthimi me tritol në një hotel në Sarandë, arrestohet një i dyshuar (VIDEO)

Është arrestuar nga Policia e Shtetit shqiptar një person, si i dyshuar për shpërthimin me tritol në një hotel në Sarandë, që ka ndodhur mëngjesin e së ...

Disa të vrarë dhe të plagosur nga shpërthimi në aeroportin ushtarak të Kabulit

Autoritetet talibane në Afganistan thanë se disa persona janë vrarë apo plagosur nga shpërthimi që ndodhi mëngjesin e 1 janarit në aeroportin ushtarak, që është ngjitur me Aeroportin Ndë...

AGK reagon për shpërthimin në afërsi të gazetarëve në Mitrovicë të Veriut

Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës (AGK) ka reaguar pas shpërthimit që ka ndodhur sonte në afërsi të ekipit të televizionit Tëvë 1, në "Lagjen e Boshnjakë...

Dëgjohet shpërthim në Mitrovicën e Veriut

Një shpërthim është dëgjuar në Mitrovicën e Veriut pak minuta më parë.

Policia e Kosovës dhe EULEX në vendin ku dyshohet se pati shpërthime disa herë

Policia e Kosovës dhe EULEX-i janë në vendin e ngjarjes në Mitrovicë të Veriut, aty ky dyshohet që sot gjatë ditës pati shpërthime disa herë.

Dëgjohen shpërthime gjatë raportimit LIVE të gazetares së KALLXO.com

Disa shpërthime janë dëgjuar gjatë pasdites së sotme në Mitrovicën e Veriut.

Një i plagosur nga shpërthimi në Ambasadën ukrainase në Madrid

Policia spanjolle tha se po heton raportimet për një shpërthim të vogël në Ambasadën ukrainase në Madrid, tha Ministria e Brendshme.