Postet nga: shkaktim i rrezikut të përgjithshëm

Vali Corleone sërish në gjyq për bombën e vendosur në diskotekën e Gjilanit

Princvalentino Corleone, i njohur si Vali Corleone, i akuzuar se ka shkaktuar rrezik të përgjithshëm dhe ka bartur armë pa leje, ka dalë të enjten para Gjykatës ...

Dheu e zë një punëtor në Mitrovicë

Një punëtor në Mitrovicë ka pasur gjatë ditës së djeshme lëndime në vendin e tij të punës.

Gjilan - I akuzuari për gjuajtje me armë pa leje e pranon fajin

Ramadan Ademi, i akuzuar për armë mbajtje pa leje dhe shkaktim të rrezikut të përgjithshëm, ka dalur para gjykatësit në Gjilan për t`u pë...

Hidhet mjet shpërthyes në QKMF-në e Pejës

Orët e para të mëngjesit të sotëm persona të dyshuar kanë hedhur një mjet të improvizuar plasës në derën anësore të QKMF-së në Pejë.

Prishtinë: Goditet nga plumbi qorr në oborr të shtëpisë

Vetëm gjatë 24 orëve të fundit katër raste janë hapur në polici për shkaktim të rrezikut të përgjithshëm.

Dosja e Prokurorisë: I akuzuari gjuajti në drejtim të turmës me sëpatë kuzhine

Në bankën e të akuzuarve në Gjykatën e Gjilanit sot janë ulur Gazmend Hajdini, Gzim Zymberi dhe Enes Kuq, të cilët po përballen me vepra penale ...

Prishtinë - Gruaja dyshohet se plagosi aksidentalisht veten

Gjatë ditës së djeshme, policia kishte marrë informacion për të shtëna me armë. Ngjarja kishte ndodhur në rrugën “Sylejman Jashari” në Prishtinë.

Digjet një fabrikë në Podujevë

Një fabrikë prodhimi është kapluar nga zjarri orët e para të mëngjesit të djeshëm.