Postet nga: shkaktim i rrezikut të përgjithshëm

Vushtrri, punëtori bie nga ndërtesa, dërgohet në QKUK

Një punëtor ka pësuar lëndime trupore pasi që ka rënë nga ndërtesa në të cilën ishte duke punuar.

Hajvali, sulmohet me armë zjarri derisa po lëvizte me veturë

Një qytetar ka raportuar në Polici se persona të panjohur kanë shtënë me armë zjarri në drejtim të tij teksa ai po lëvizte me veturë.

Dëgjon të shtëna me armë, të nesërmen sheh se i janë shpuar gomat nga plumbat

Një person është ankuar në polici se ka dëgjuar të shtëna ndërsa i janë dëmtuar gomat e veturës së tij.

Komoran, mjet shpërthyes te motori i autobusit

Një rast i shkaktimit të rrezikut të përgjithshëm ka ndodhur dje rreth orës 15:00 në Komoran të Drenasit.

Përleshen shtatë persona në Prizren, njëri gjuan me armë

Shtatë persona janë lënduar pas një përleshjeje mes vete.

Suharekë, me traktor lëndon 3 fëmijë në oborrin e shkollës

Një rast i rëndë ka ndodhur dje rreth orës 18:30 në fshatin Semetisht të Suharekës.

Shpërthim brenda një lokali në Prishtinë

Një shpërthim ka ndodhur orët e hershme të mëngjesit të sotëm brenda një lokali në rrugën “C” në Prishtinë.

Tre të arrestuar për të shtënat me armë në ndejën ku ishte edhe Nasim Haradinaj

Policia e Kosovës ka njoftuar se dje ka arrestuar tre persona nën dyshimin se kanë shtënë me armë zjarri dhe kanë shpërndarë një video ku shihen ...