Postet nga: Sheremet elezaj

Vidhen armë në një poligon të shenjëtarisë në Gjakovë

Disa persona të panjohur kanë hyrë me forcë në një poligon të shenjëtarisë në Gjakovë dhe kanë vjedhur disa armë zjarri.

Gjakovë, një person lëndohet rëndë nga një mjet shpërthyes

Një person ka pësuar lëndime të rënda trupore si pasojë e kontaktit me një mjet shpërthyes në Gjakovë. Këtë e ka konfirmuar për KALLXO....

Vdes një 4-vjeçare në QKUK, ishte dërguar para dy ditësh fillimisht në Spitalin e Gjakovës

Një 4-vjeçare ka vdekur në QKUK më 19.02.2024, dy ditë pasi ishte sjellur nga Spitali i Gjakovës për shkak të gjendjes së rënduar shëndetësore.

Malishevë, vdes në aksident trafiku një 14-vjeçar

Një i mitur ka vdekur si pasojë e një aksidenti trafiku në fshatin Joviq të Malishevës.

Aksident në Mejë të Gjakovës, tre persona marrin lëndime

Tre persona kanë pësuar lëndime pas përfshirjes së dy automjeteve në një aksident trafiku në fshatin Mejë të Gjakovës.

Tre të lënduar nga një aksident mes dy veturave dhe një traktori në Xërxë

Tre persona janë lënduar si pasojë e një aksidenti që ndodhi sonte në fshatin Xërxë të Rahovecit.

Vdes ngasësi i motoçikletës nga aksidenti në rrugën Gjakovë-Prizren

Një person ka mbetur i vdekur si pasojë e një aksidenti në rrugën Gjakovë-Prizren sot rreth orës 14:05.

Aksident në rrugën Gjakovë – Klinë, një person i lënduar

Një person ka mbetur i lënduar nga një aksident trafiku që ka ndodhur paraditen e sotme në rrugën Gjakovë – Klinë, në afërsi të fshatit Mrasor.